Lucasfilm звільнив Джину Карано на тлі скандалів через її пости в соціальних мережах

Lucasfilm розповсюдила через ЗМІ заяву про звільнення актриси Джини Карано (зіграла Кару Дюн в двох сезонах «Мандалорця»).

Джина Карано більше не є співробітником Lucasfilm і не заявлена ​​на майбутні проекти. Проте її повідомлення в соціальних мережах, що порочать людей через їх культурних і релігійних поглядів, огидні і неприйнятні.

Шанувальники «Зоряних воєн» вже тривалий час закликали звільнити актрису через суперечливих повідомлень в соціальних мережах, і справа не в одиничному випадку. У листопаді вона публікувала пост, в якому висміювала носіння масок в пандемії. Після виборів США вона долучилася до числа тих, хто вимагав перерахунку голосів, будучи впевнена у фальсифікаціях. Актриса і до цього була помічена в публікації суперечливих постів: від фотографій нацистів (Карано пояснювала, що так хотіла проілюструвати випадок, коли один з нацистів змінив погляди і одружився на єврейці) до трансфобних повідомлень.

Останньою краплею стала публікація в сторіз інстаграму (вже видалена, але соцмережі пам’ятають), в якій Голокост євреїв порівнювався з ненавистю до республіканців. Майже відразу ж в соцмережах з’явився хештег #FireGinaCarano, який підтримали багато користувачів. І ось THR публікує матеріал про звільнення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...