Льюїс Гамільтон пояснив свій пост проти вакцини в Instagram

Чемпіон світу «Формули-1» Льюїс Хемілтон уточнив свої погляди на потенційну коронавірусну вакцину після того, як поділився повідомленням про вакцинацію в соціальних мережах.


У понеділок 35-річний водій команди Mercedes зіткнувся з жорстокою критикою після завантаження відео, яке звинувачує засновника Microsoft Білла Гейтса у брехні про випробування коронавірусної вакцини.

У колишньому видаленому дописі Гамільтон (його запостив Король Бах) спочатку посилається на Гейтса, який описує прогрес виробництва вакцині проти боротьби з Ковід-19.

Під час розмови комп’ютерний магнат-благодійник відхилив претензії щодо побічних ефектів, про які повідомлялося під час клінічних випробувань, і висловив припущення про те, що він хоче вбудовувати чіпи для відстеження дії вакцини.

Король Бах — справжнє ім’я Ендрю Бечелор — написав у своїй супровідній підписі: «Я пам’ятаю, коли сказав свою першу брехню». CNN звернувся до нього для коментаря.

Звертаючись до негативно налаштованих підписників, Гамільтон заявив, що його пост було «неправильно трактовано», додавши, що він не проти вакцин.

«Я помітив кілька коментарів до свого попереднього допису навколо вакцини проти коронавірусу, і хочу уточнити свої думки з цього приводу, оскільки я розумію, чому вони можуть бути неправильно трактовані», — сказав він своїм 18,3 мільйонам підписників.

Гамільтон заявив, що не помітив підпису, доданого до посту, і додав, що «дуже поважає благодійну діяльність, яку робить Білл Гейтс».

«Однак після перегляду відео, я відчув, що це показало, що існує ще багато невизначеності щодо найважливіших побічних ефектів і того, як це буде фінансуватися».

Він підписав заяву, сказавши: «Я не завжди можу правильно розміщувати повідомлення», але «я вчуся».

CNN звернувся до представників Гамільтона для подальшого коментаря.

Оригінальний пост Гамільтона викликав хвилю критики, коли одна людина написала у Twitter: «Вся ваша фантастична робота викидається прямо у вікно з вашої однієї єдиної публікації в Instagram.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...