Ліллі Вачовскі заявила, що «Матриця» замислювалася алегорією на трансгендерів

Стартувавши 21 рік тому, «Матриця» викликала справжній фурор своїм перевертає реальність сюжетом і чудовими бойовими сценами, які стали еталоном сучасного екшену.

При цьому в основі «Матриці» лежать глибокі ідеї не тільки про світобудову, а й про особисте ідентичності. Особливу увагу звертає на себе тема «трансформації», яку запровадили в свій фільм в минулому брати, а нині сестри Вачовскі.

У новому відео для Netflix Film Club Ліллі Вачовскі відповіла на питання про те, закладена в «Матрицю» алегорія трансгендерності. За словами Ліллі, справа дійсно йде саме так, і вона рада, що протягом останніх років люди нарешті побачили цей смисловий пласт. Вачовскі з цього приводу сказала:

Я рада, що ці фільми настільки важливі для транс-людей. Мені також подобається, що вони підходять до мене і кажуть: «Ці фільми врятували мені життя». Адже коли ви говорите про трансформацію — особливо в науково-фантастичному світі, який існує лише в уяві, — це те саме побудови світу, коли ідея чогось неймовірного втілюється в реальність. Думаю, саме тому наші фільми знайшли такий відгук у транс-людей.

У зв’язку з цим особливо цікаво, як тема «трансформації» відіб’ється в майбутній четвертій частині «Матриці». Зйомки картини почалися ще в лютому, але незабаром роботу довелося зупинити через пандемію коронавируса. З цієї причини реліз «Матриці 4» був перенесений на 31 березня 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...