Лилия Ребрик показала обновки для будущего малыша

Украинская актриса и ведущая программы «Ранок з Україною» на телеканале «Украина» Лилия Ребрик поделилась трогательными фото в Instagram. На снимках ведущая держит обновки для своей будущей малышки – кружевной конверт для новорожденных.

«Мій Андрій Дикий (супруг) знайшов таку красу!!! Сказав, поки ми не придбаємо цей конверт для виписки нашої Манюні, не йдемо звідси! Погодьтеся, у чоловіка гарний смак!!! Дійсно, неможливо було втриматися перед такою красою… час так швидко летить…Треба все встигнути підготувати! Але не подумайте нічого, я ще наступного тижня, з понеділка, в ефірі «Ранок з Україною». Так що не пропустіть! А що Ви скажете, купувати заздалегідь речі для малечі чи ні? Ви забобонні?? З Діаною у нас було так: поки ми все не приготували, вона не вилазила на світ. Тому й цього разу ми готуємо найнеобхідніше», – подписала фото Лилия, цитирует «Сегодня».

Ранее Лилия Ребрик раскрыла пол будущего ребенка и рассказала, что ее 5-летняя дочь очень трогательно относится к малышу в мамином животике.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...