Леонардо Ді Капріо розповів, що думає про колег, яким «важко працювати в кіноіндустрії»

В інтерв’ю виданню Deadline Леонардо Ді Капріо розповів, що думає про майбутнє кіноіндустрії, стрімінгові платформи і як ставиться до скарг колег на важку роботу.

Актор вважає, що кіно потрібно дивитися з якісним звуком і на великому екрані. Однак, на думку Ді Капріо, це зовсім не означає, що в кінотеатрах має залишитися місце тільки для високобюджетних блокбастерів.

«Немає сумнівів, що театральні перегляди — особливий досвід. Кіно потрібно дивитися на великому екрані і з належним звуком, оскільки це дозволяє в повній мірі перейнятися фільмами, що є витворами мистецтва. Потрібно також, щоб в кінотеатрах було місце не тільки тим високобюджетним фільмам, на які роблять ставки великі студії. Якщо в сітці сеансів буде більше незалежних картин, кіно відкриється глядачам у всьому своєму розмаїтті».

Леонардо не жахається наближенням стримінгової епохи, так як вважає, що це природні та очікувані зміни в кінематографі.

«Чому ви так цього боїтеся? Свого часу ми перейшли на відеокасети, потім на DVD, а тепер настав час онлайн-кінотеатрів. Крім того, ми пережили момент переходу від німого кіно до звукового, а також поява телебачення, яке, як здавалося, несло велику загрозу кінематографу. У нас як і раніше є великі художники, великі історії і театральний досвід, який не обмежується лише галасливими показами певних фільмів, які заполонили всі кінотеатри в країні. Унікальні художники завжди гідні знайти свого глядача. Думаю, що стримінговие сервіси лише посприяють цьому».

А ось позицію колег, які вважають акторську працю — важкою ношею, Ді Капріо розкритикував. Він упевнений, що йому неймовірно пощастило з професією.

«Мене нудить, коли я чую про те, як важко працювати в кіноіндустрії. Так, мене нудить, тому що нам шалено пощастило робити те, що ми робимо», — підсумував актор.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...