Легендарний музикант Едді Ван Хален помер в 65 років

Вчора помер легендарний гітарист і співзасновник рок-групи Van Halen Едді Ван Хален.

Музиканту було 65, кілька років він боровся з раком горла. Про смерть рокера повідомив його син Вольфганг в своєму Twitter.

Не можу повірити, що мені доводиться писати це, але мій батько, Едвард Лодевейк Ван Хален, програв свою довгу і важку битву з раком. Він був найкращим батьком, про яке я тільки міг мріяти. Щомиті, яке я провів з ним на сцені і поза нею, було справжнім подарунком. Моє серце розбите, і я не думаю, що коли-небудь поправляючи від цієї втрати. Я дуже тебе люблю, тато, — написав Вольфганг.

Джерело, близьке до Ван Халена, повідомило, що здоров’я гітариста різко погіршилося за останні три дні і що рак «поширився на всі його органи». Дружина Едді Джейні Лишевскі, його син і колишня дружина Валері Бертінеллі перебували в лікарні разом з Ван Халеном в момент його смерті.

Ван Хален боровся з раком горла більше 10 років, в 2002 році після двох років лікування йому вдалося перемогти рак язика. У минулому році він потрапив до лікарні з кишковими проблемами після поганої реакції на лікування раку.

Едді Ван Хален заснував групу Van Halen разом зі своїм братом Алексом в 1972 році. У 2007 році групу включили до Зали слави рок-н-ролу. А журнал Rolling Stone включив Ван Халена в список 100 найкращих гітаристів усіх часів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...