Легендарна комедія повертається на українські телеекрани

На українські телеекрани повертається перший україномовний комедійний серіал «Леся + Рома», щоправда головні герої будуть новими і саме зараз режисери активно їх шукають.

Перші серії нового сезону українці зможуть побачити вже цієї осені. Взяти участь у кастингу можуть жінки та чоловіки від 27 до 37 років, з акторським досвідом і без нього, передає maximum.fm.

Творці прагнуть знайти харизматичних, комедійних і самобутніх персонажів, однак вони не повинні дублювати вже знайомих акторів Ірму Вітовську та Дмитра Лалєнкова. Як розповів режисер Максим Голенко, особливих критеріїв до вибору героїв немає. Однак між акторами має бути хімія – це обов’язкова вимога до нових Лесі і Роми.

Перед авторами стоїть наразі непросте завдання. Вони хочуть показати новий час, нових героїв із сучасними проблемами та стосунками, які ми можемо спостерігати між українцями.

«Леся + Рома» зявились на телебаченні у 2005 році. Тоді було знято 6 сезонів. Це був перший український комедійний серіал, який вже через рік став лауреатом престижної премії «Телетріумф».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...