Леді Гага розповіла про пережиту душевну травму через свою славу

Американська співачка Леді Гага в інтерв’ю CBS News розповіла про думках про самогубство і пережитої душевної травми, з якими зіткнулася з-за обрушилася на неї слави.

За словами 34-річної виконавиці, вона кожен день думала про самогубство після того, як зрозуміла, що прийшли слава і популярність вплинули на її психічне здоров’я. В ході інтерв’ю співачка показала своє улюблене піаніно, за допомогою якого написала багато пісень. Однак незабаром вона прийшла до висновку, що музичний інструмент зруйнував її життя, тому що саме він зробив її Леді Гагою.

«Я повністю розчарувалася в собі, я ненавиділа бути знаменитою. Я ненавидів бути зіркою. Я відчувала себе змученої і виснаженою», — згадує співачка. За її словами, вихід з депресії вона знайшла завдяки своєму останньому альбому Chromatica, який отримав три нагороди MTV Video Music Awards і на якому «немає жодної неправдивої пісні». «Я більше не ненавиджу Леді Гагу. Я знайшла спосіб знову полюбити себе, навіть коли думала, що цього ніколи не станеться», — зізналася зірка.

Крім того, Леді Гага зазначила, що їй допомогла дружба з співачкою Аріаною Гранде, разом з якою вона записала пісню Rain on me.

31 серпня Леді Гага була названа кращою співачкою року за версією премії MTV Video Music Awards, перемігши в п’яти номінаціях.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...