Квентін Тарантіно розповів про жахи дитинства і порадив хоррор

Взявши участь у фестивалі PaleyFest в Нью-Йорку, Квентін Тарантіно згадав про те, що його лякало в дитинстві.

За словами прославленого режисера і сценариста, реальність завжди йому здавалася куди страшніше, ніж найвитонченіше кіно в жанрі жахів. Вперше Тарантіно злякався, коли в нічний час йому довелося побачити по телевізору новинну програму про найнебезпечніших злочинців Лос-Анджелеса:

Це були поліцейські новини, в яких говорилося: «Це розшукувані злочинці з нашого міста. Ви їх бачили? » Потім вони показали фотографії з досьє одного із злочинців, супроводивши це описом його жахливих злодіянь: «Він бродить десь поруч. Якщо ви його побачите, навіть не намагайтеся його затримати, а відразу ж телефонуйте до місцевого відділу поліції». Мені тоді було років п’ять-шість, і до кінця тієї ночі я боявся, що цей хлопець увірветься в мій будинок і вб’є всю мою родину. Надалі ніщо не лякало мене так, як цей репортаж. Прямо перед появою сім’ї Менсона в Лос-Анджелесі промишляв маніяк, який вбивав людей молотком. Цей хлопець викликав у мене в жах!».

Втім, ужастики теж займають важливе місце в житті Тарантіно. За його словами, коли у віці 14-15 років він самотужки подивився в кінотеатрі хоррор Даріо Ардженто «Криваво-червоне» (1975), то залишився під сильним враженням. Юний Тарантіно був вражений жорстокими вбивствами, літрами крові і садизмом, якими наповнений цей фільм.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...