Крістен Стюарт зізналася, що з радістю вийшла б заміж за Паттінсона

Американська актриса Крістен Стюарт (Kristen Stewart) стала героїнею шоу Говарда Стерна (Howard Stern), де в рамках радіоефіру зізналася, що із задоволенням вийшла б заміж за свого колегу по відомій сазі «Сутінки» Роберта Паттінсона (Robert Pattinson), з яким мала романтичні відносини не тільки в картині, але і в реальному житті.

«Я хотіла б вийти за нього заміж … так. Я не дуже сильно дотримуюся традицій, але все ж в усіх відношеннях, в яких я була, мені здавалося, що це воно саме. Моя любов ніколи не була випадковістю», — поділилася в ефірі Крістен.

У розмові з ведучим вона також зізналася, що Паттінсон був для неї «кращим молодим чоловіком, про який тільки може мріяти дівчина». Актриса розповіла, що Роберт був її по-справжньому першим коханням, і, якби він запропонував їй стати його дружиною, вона б погодилася.

Розповідаючи про відносини з Паттінсоном, Стюарт розповіла, що під час роману їм складно було приховувати стосунки і ховатися від публіки. Якимось чином це заважало розвитку їхнього кохання, так як вони не могли вільно пересуватися і відкрито демонструвати свої почуття. «Ми не могли ходити по вулиці, тримаючись за руки. Це так страшенно прикро», — поділилася актриса.

Нагадаємо, що пара познайомилася в 2008 році на зйомках «Сутінків», однак через чотири роки закохані розлучилися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...