Крістен Белл заявила, що виховуватиме своїх дочок антирасистами

Актриса поділилася в інтерв’ю каналу Q, як виховуватиме своїх дочок, п’ятирічну Дельту та семилітку Лінкольн, обговорюючи з чоловіком Даксом важливість бути вірною собі.

«Я знаю, що мені байдуже, які мої дівчата виростають у кар’єрі, якими будуть їхні сексуальні вподобання, якими будуть їхні любовні вибори», — пояснила вона. «Я просто хочу їх полюбити, тому що у нас є одне життя на цій планеті, і який сенс витрачати його через ненависть?

«Я знаю, що люди — це люди. І це любов — це любов, і любов ніколи не є викликом, і що вам потрібно шукати однаковість, якщо вам доведеться бути щасливими у своєму житті. Навіщо мені знати, хто кого любить? Це не моя справа».

Крім того, Крістен і її чоловік Дакс роблять все можливе, щоб виховати своїх дітей як «жінок, які морально співчувають», що є актуальною темою на даний момент через заворушення, які охопили США після смерті афроамериканця Джорджа Флойда.

«Я вирощу антирасистів», — наполягав 39-річний Дакс. «Ми з чоловіком дуже впевнені: ми багато говоримо. Наші діти — це кошмар. Вони кошмар, тому що вони скажуть вам вашу думку. Ми постійно жартуємо з приводу того, що ми виховуємо двох дівчат, і це буде кошмаром протягом 18 років, але Бог благослови, коли ми відправимо їх у світ, вони стануть грізними, самовпевненими, добрими, морально співчутливими жінками, і я так вдячна за це».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...