Кріс Мартін готується зробити пропозицію Дакоті Джонсон

З 2017 року зірка «50 відтінків сірого» зустрічається з лідером групи Coldplay Крісом Мартіном.

Днями поповзли чутки про те, що Кріс збирається зробити Дакоті пропозицію. Як повідомляє джерело газети The Sun, за час карантину вони стали «дуже близькі» і час, проведений разом, «тільки зміцнює їхні стосунки».

Джерело також відзначило, що колишня дружина Кріса, Гвінет Пелтроу, з якої Мартін разом виховує сина Мозеса і дочка Еппл, «підтримує» його в стосунках з Джонсон.

Кріс і Дакота прекрасно проводять літо, і це зміцнює їхні стосунки. У них були злети і падіння в минулому, і Кріс турбувався, що вони хочуть різних речей. Але Дакота суперщаслива з ним і готова до нового кроку. Кріс купив для неї кільце, і ніхто не здивується, якщо за цим послідує оголошення про заручини, — каже інсайдер. Однак представник групи Coldplay не підтверджує, що Кріс купував Дакоті кільце.

Нещодавно шанувальники Джонсон засумнівалися в традиційності її орієнтації, коли прочитали уривок з її інтерв’ю Vogue 2017 року. У ньому Дакота каже, що у неї був період, коли вона була «зачарована молодими жінками», і що вона «пізнавала свою бісексуальність». Деякі фанати після цього припустили, що в 2016 році Дакота зустрічалася з Карою Делевінь.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...