Кріс Хемсворт встановив у будинку доріжки для боулінгу за $ 100 000

Голлівудський актор Кріс Хемсворт похвалився установкою в своєму будинку двох доріжок для боулінгу вартістю понад 100 тисяч доларів.

Зірка «Тора» опублікував в сторіз своєї сторінки в Instagram серію спеціальних відео.

Так, в роликах 37-річний Хемсворт з друзями грає в боулінг. За даними ЗМІ, розвагу було встановлено ще в 2019 році, а його вартість склала 110 тисяч доларів. Як повідомляє видання Daily Mail, домашня система оснащена автоматичними бамперами і унікальною системою повернення кулі над землею. Над моніторами також є прохідний балкон, який служить оглядовим майданчиком для глядачів.

Крім самого актора і доріжок в роликах можна побачити фреску, що прикрашає одну зі стін. Її автор — місцевий художник Отіса Кері, який витратив близько 140 годин на виконання цієї роботи.

Відзначимо, що Кріс Хемсворт старанно приховує своє особисте життя від громадськості. Він практично не показує будинок, в якому живе разом зі своєю дружиною Ельсою Патакі, а також дітьми: 8-річної Індією Роуз і 7-річними близнюками Тристаном і Сашком. За даними преси, житло, розташоване в прибережному австралійському місті Байрон-Бен, оцінюється в 30 мільйонів доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...