Королівська родина розкритикувала серіал «Корона»

Четвертий сезон популярного багатосерійного фільму викликав гнів у монархів.

Четвертий сезон серіалу «Корона» вельми активно обговорюється в Мережі. Відомо, що новий сезон викликав праведний гнів у істориків і деяких членів королівської сім’ї.

Зараз серіал «Корона» є одним з найпопулярніших і обговорюваних в світі, в ньому розповідається про життя королеви Великобританії Єлизавети II, її рідних і наближених. Творці серіалу намагаються підібрати акторів, які були б максимально схожі на членів королівської сім’ї.

У новому сезоні мова йде про трагічну долю принцеси Діани і її життя в королівській родині. Шанувальники серіалу з нетерпінням чекали нових серій, які викликали бурхливу реакцію. Однак відразу кілька епізодів з нового сезону не сподобалися історикам і деяким членам королівської сім’ї.

Наприклад, в одному з епізодів було показано, як двоюрідний дідусь принца Чарльза заявив, що розчарований своїм онуком через його зв’язки з Каміллою. В реальності такого не було. Ця сцена особливо засмутила і самого Чарльза. В цілому істориків обурює, що творці серіалу усіма силами намагаються обілити принцесу Діану і заплямувати ім’я Чарльза.

«Це неправильно і несправедливо, коли багато на екрані не є правдою. Чарльза і Каміллу показують в дуже невтішній світлі», — заявив представник королівської сім’ї, пише The Times.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...