Коломойський переговорив з телеведучим Соловйовим та запропонував роботу

Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що пропонував роботу російському телеведучому Володимиру Соловйову на українському каналі «1 + 1».

Про це повідомляє РБК. За словами Коломойського, Соловйов серйозно поставився до цієї пропозиції. Через кузена ведучого Олександра Шапіро (він знайомий з Коломойським) вони обговорювали фінансову сторону питання і готувалися підписати контракт. Бізнесмен високо оцінив Соловйова і назвав його «номером один» у питаннях пропаганди.

Олігарх зауважив, що це відбувалося, коли в 2011-2012 роках телеведучий переїхав до Ізраїлю, так як у нього були «неприємності» в Росії. Пізніше журналіста «пробачили» і він зумів повернутися назад, сказав Коломойський.

Сам Соловйов підтвердив, що особисто не зустрічався з цього питання. Він спростував дані про те, що знайомий з Шапіро і мав якісь проблеми в Росії в 2010 і в 2011 роках. За його словами, близько десяти років тому з цього питання до його матері звертався Анатолій Подобрянский з Дніпропетровська. Хто це такий, ведучий не уточнив.

Раніше росіяни назвали Соловйова журналістом, що викликає у них найбільшу довіру. Друге місце в рейтингу зайняв Андрій Малахов.

Фото РИА  Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...