Колишня наречена Віталія Козловського назвала шокуючу причину розставання

Раміна Есхакзай назвала справжню причину розлучення з Віталієм Козловським.

У березні 2017 го стало відомо, що Віталій Козловський зробив пропозицію своїй коханій — екс-холостячці Раміні Есхакзай. Втім, до весілля справа не дійшла. Незабаром пара повідомила, що розлучилася. Тоді обидва відмовлялися коментувати причини розставання, але нині Раміна зважилася розповісти, що послужило приводом розійтися.

«Так, дійсно, більше року тому я припинила відносини з Віталієм Козловським через те, що перед весіллям він мені сказав, що у нього стосунки з його директором і він закрутив роман їй на зло, коли вони посварилися. І він вирішив не припиняти роман, тому що ми добре разом виглядаємо, преса позитивно реагує, тим більше, вже скоро весілля. Загалом, він вирішив озвучити мені таку інформацію, після чого, звичайно ж, я йому сказала, соррі, але втрьох ми зустрічатися не можемо. І ми розійшлися», — розповіла Раміна Есхакзай в інтерв’ю для tochka.net.

Крім того, за словами Раміни, Віталій навіть в медовий місяць пропонував їй відправитися втрьох.

«Мені вистачило того, що він сказав, що в медовий місяць ми полетимо втрьох. Я питаю: «Може бути, ще й номер один знімемо?», А він: «Хороша ідея!» І я зрозуміла, що не туди я потрапила і що потрібно бігти», — зізналася дівчина.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...