Колишній чоловік Дженніфер Еністон вирішив помститися їй, випустивши книгу про їхнє життя

Колишній чоловік Дженніфер Еністон напише книгу про спільне життя з актрисою.

Дженніфер Еністон і Джастін Теру були одружені два роки. Здавалося, що актриса нарешті знайшла сімейне щастя, проте в 2018 році вони подали на розлучення, але постаралися зберегти приятельські стосунки.

Джастін і Дженіфер завжди відгукуються один про одного тепло і вітають один одного зі святами. Однак Теру все ж тримає образу на свою колишню дружину, яка загострилася після того, як в ЗМІ почали активно говорити про можливе возз’єднання актриси з Бредом Піттом, повідомляє New Idea.

Інсайдер повідомив, що Теру завжди відчував себе заміною Пітту і тепер має намір написати книгу, в якій розповість про сімейне життя з Дженніфер. Джастін почав писати книгу ще рік тому в якості терапії після розлучення, але тепер має намір опублікувати рукопис.

«Джастін провів більшу частину їхнього шлюбу, відчуваючи, що він був альтернативною версією Бреда Пітта, але Еністон запевняла його знову і знову, що це не так. Тепер з’ясовується, що він мав рацію, і це його ранить. Це змушує Джастіна відчувати, що він витратив роки свого життя на жінку, яка в кінцевому підсумку була закохана в когось іншого», — повідомив інсайдер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...