Колишній чоловік Ані Лорак передумав ділити майно

Турецький бізнесмен Мурат Налчаджіоглу передумав ділити подружнє майно, яке він нажив у шлюбі з українською естрадною співачкою Ані Лорак (справжнє ім’я та прізвище — Кароліна Куєк).

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу Голосіївського районного суду Києва.

Ексчоловік співачки подав цивільний позов одразу після розлучення, яке відбулося 31 січня цього року за рішенням Шевченківського районного суду Києва. Ініціатором розірвання шлюбу виступила Ані Лорак, яка зазначила, що подружнє життя у сторін не склалось, оскільки, відсутні спільні погляди на сімейне життя, довіра, почуття любові та поваги втрачено. Також вони не проживають однією сім’єю, а тому шлюбні відносини припинені.

Натомість Мурат Налчаджіоглу добивався у суді поділу майна колишнього подружжя. Однак у підготовчому судовому засіданні представник ексчоловіка співачки подав заяву, в якій позивач відмовляється від позову про поділ майна подружжя і просить закрити провадження.

Того ж дня представник співачки також подав заяву, в якій Ані Лорак відмовляється від зустрічного позову і наполягає на закриті провадження.

Суд прийняв обидві відмови і роз’яснив: у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, не допускається.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...