Колишні співробітники звинуватили Еллен Дедженерес в булінгу і жорстокості

Скандал за участю Еллен Дедженерес, який визрівав кілька місяців, перейшов на нову стадію — від чуток про її некоректне ставлення до працівників The Ellen Show до прямих звинувачень на адресу телеведучої.

Дев’ять її колишніх співробітників і один нинішній помічник висловилися про те, як жахливо з ними поводилися за лаштунками шоу.

Фірмова фраза Еллен «Будьте добрими» ніяк не в’яжеться з токсичними умовами, в яких працюють люди, однак, на думку потерпілого персоналу, головним чином вона винна в тому, що не бере на себе відповідальність за те, що відбувається. Багатьох звільняють з шоу Еллен за відгул, взятий, щоб з’їздити на похорони або відвідати лікаря. Одна з дівчат звільнилася сама після неприємного коментаря про її расову приналежність. Ще одну людину звільнили за збір коштів на його лікування, яке не покривала страховка: це нібито могло зашкодити іміджу Еллен.

«Якщо вона хоче вести своє шоу з її ім’ям в назві, їй потрібно бути більш зацікавленою в тому, що відбувається. Напевно, виконавчі продюсери кажуть їй, що все прекрасно і всі щасливі, а вона просто вірить, але копнути глибше — її обов’язок».

В результаті досвідченим працівникам, які відстоюють свої права, не продовжують контракти, тому в основному на шоу залишаються молоді люди, які не знають, що таке здорова робоча обстановка. За персонал не тримаються, пояснюючи, що The Ellen Show — це топовий місце, краще якого вони нічого не знайдуть.

«Люди зосереджені на чутках, що Еллен зла, але проблема не в цьому. Проблема в трьох продюсерах, які керують всіма працівниками і створюють обстановку булінгу і жорстокості. Вони вважають, що всім, хто працює на шоу Еллен, дуже пощастило, і ті, кого щось не влаштовує, можуть бути вільні, оскільки легко знайти інших».

Дізнавшись про таку розголосу, продюсери шоу випустили офіційну заяву: «Два десятиліття ми прагнули створити відкрите, безпечне і інклюзивне робоче середовище. Нам страшенно сумно чути, що хоча б у однієї людини з нашої родини був негативний досвід. Ми не такі, не хочемо такими бути, це не та мета, яку поставила перед нами Еллен. Ми сприймаємо це серйозно і мають намір виправитися».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...