Колін Ферт розлучився з дружиною після її зради

Колін Ферт і Лівія Джуджоллі прийняли рішення розлучитися. Про це ЗМІ дізналися від офіційного представника подружньої пари.

Колін і Лівія прожили разом 22 роки і виростили двох синів.

«Колін і Лівія розлучилися. Вони підтримують дружні стосунки, любов до дітей не перестане об’єднувати їх. Вони просять залишити їх приватне життя в спокої. Подальших коментарів не буде», — пишуть ЗМІ з посиланням на офіційного представника подружжя.

Два роки тому актор зіткнувся з невірністю дружини. Лівія зізналася, що у неї був роман з журналістом Марко Бранкаччі. Однак це було під час нетривалого розставання з Фертом. Коли Джуджоллі повернулася до Ферта, журналіст відправив йому докази невірності його дружини. На що Колін відповів зі співчуттям.

«Ви змусили мене страждати. Але я знаю, що ви теж переживаєте», — написав йому актор. Пізніше Марко Бранкаччі пояснив, чому зважився на такий відчайдушний крок: «Я був дуже злий і засмучений і відправив йому лист, в якому була наша з Лівією спільна фотографія. Я хотів, щоб він знав, що трапилося. А у відповідь я отримав лист, в якому побачив співчуття і взаєморозуміння», — розповідав журналіст.

Однак Колін і Лівія все-таки звинуватили журналіста в переслідуванні і заявили в поліцію. Після цього вони вирішили розійтися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...