Кім Кардашьян публічно посварилася з сестрою Кортні

39-річна Кім Кардашьян знову опинилася в центрі скандалу. Вона публічно заявила про свої сварки зі старшою сестрою Кортні.

У Кім і Кортні завжди були проблеми в стосунках, сестри часто сварилися. На цей раз Кім обурена тим, що старша сестра хоче перестати зніматися в шоу. Кім вважає таке рішення неможливим, так як вся сім’я бере участь в зйомках. Більш того, реаліті-шоу дуже зблизило сестер.

Останнім часом Кортні все частіше пропускає зйомки і займається своїми справами. Вкладати сили в сімейний бізнес вона не поспішає. Таке ставлення сестри сильно злить Кім, яка не стала стримувати емоції.

«Вона працює над проектом тільки тоді, коли їй це цікаво. Це викликає розбіжності в нашій родині, адже якщо один з учасників бере відпустку або звільняє себе час, інші повинні за нього відпрацьовувати. Ми з Хлоєю весь рік все робили за неї. Ми з Кортні з’їздили разом в Японію. Вислухали один одного. Говорили про те, що вона буде зніматися менше. До спільного рішення не прийшли. Все витає в повітрі», — розповіла Кім, пише Daily Mail.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...