Кіану Рівз почав тренування для зйомок в фільмах «Матриця 4» і «Джон Уік 4»

Компанія Taran Tactical Innovations оголосила в Instagram, що Кіану Рівз приступив до тренувань з вогнепальною зброєю.

Актор готується до зйомок відразу в двох картинах, де його персонажам доведеться постійно використовувати пістолети і автомати — «Джон Уік 4» і «Матриця 4». Обидва фільми очікуються в кінотеатрах 21 травня 2021 року.

«Думаю, він повернувся, частина четверта. Кіану починає тренування для «Джона Уіка 4» і «Матриці 4». Рівз до цього вже тренувався з Taran Tactical Innovations. У 2017 році перед виходом «Джона Уіка 3» засновник компанії Таран Батлер розповів в інтерв’ю, як Рівз підходить до навчання і чому він не схожий на інших акторів.

«Кіану прийшов. І не забувайте, я тренував інших акторів, і зазвичай вони хочуть потренуватися в день три і чотири години, просто щоб виробити правильну хватку або щось таке і кинути тренування, — розповів Батлер. — Кіану хотів вийти на інший рівень. Він ніби як завжди хоче більшого, і це видно в деяких YouTube-роликах, де він хоче повторити, спробувати все зробити швидше, краще і краще. Саме завдяки цьому відношенню він настільки хороший. Тренування з ним, а я цим займаюся вже кілька років, тому що він постійний відвідувач полігону, зробив мене кращим тренером».

У 2020 році глядачі зможуть побачити Рівза в мультфільмі «Губка Боб в бігах» і в комедії «Білл і Тед». Імовірно більшу частину року актор проведе на зйомках нових частин двох своїх найпопулярніших франшиз.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...