Кеті Перрі відзначила 35-річчя з Орландо Блумом в Єгипті

25 жовтня Кеті Перрі виповнилося 35 років і відзначати свій день народження вона вирушила в 10-денний круїз по Нілу.

У подорож співачка поїхала разом зі своїми друзями (компанія налічувала 64 людини!) і своїм коханим Орландо Блумом, пише viva.ua. Судячи з усього, вони всі разом відмінно провели час. Так, що навіть ніколи було запостити знімки з відпочинку. Лише днями Кеті поділилася фотографіями з подорожі, на яких позує зі своїм коханим.

«Стародавні єгиптяни вважали, що перед смертю потрібно «зважити» своє серце. Ви готові до переходу в загробний світ, тільки якщо воно легше, ніж перо. Мама з дитинства називала мене пір’їнкою, і, я сподіваюся, що моє серце залишилося таким же легким , як раніше, після всього сказаного і зробленого мною. Привіт, мої 35 років», — підписала співачка серію знімків, зроблених на тлі пірамід.

До слова, в подорожі також була мама Орландо Соня Копланд, яка днями також відзначала свій день народження. Незабаром на сторінці актора з’явилися знімки з найважливішими для нього жінками.

«Це все одно, що дивитися на весь космос — єгипетська магія відкрила мені серце для ще більше любові до дивних жінок, моїх Скорпіонів, які святкують свій день народження», — підписав Орландо фотографії. Як виявилося, і Кетті, і мама Орландо за знаком зодіаку Скорпіони.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...