Кеті Перрі стала мамою

Тільки що стало відомо, що напередодні Кеті Перрі стала мамою! У співачки і її чоловіка Орландо Блума народилася дочка Дейзі.

Радісною новиною новоспечені батьки поділилися з «ЮНІСЕФ». Нагадаємо, подружжя виступають послами доброї волі організації.

«Ми пливемо з любов’ю та подивом від благополучного і здорового прибуття нашої дочки.

Але ми знаємо, що нам пощастило, і не у всіх може бути такий мирний досвід пологів, як у нас. Спільноти в усьому світі як і раніше відчувають брак медичних працівників, і кожні одинадцять секунд вагітна жінка чи новонароджений вмирає, в основному з причин, яким можна запобігти. Після COVID-19 життя багатьох новонароджених наражається на ризик через відсутність доступу до вакцини та ліків, що запобігає хворобі. Як батьки новонародженого, це розбиває нам серце, оскільки ми співчуваємо борються батькам зараз, як ніколи», — йдеться в заяві.

Відзначимо, для Кеті це перша дитина, а у актора вже є дочка від шлюбу з Мірандою Керр. Відносини закоханих не можна назвати ідеальними: пара познайомилася в 2016 році, зустрілася близько року, а потім розлучилася. Провівши пару місяців нарізно, Кеті і Орландо вирішили зійтися знову, а вже в 2019 році на День святого Валентина актор зробив пропозицію Кеті, на яку вона відповіла згодою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...