Кеті Перрі розповіла про розставання з Орландо Блумом

У новому інтерв’ю People Кеті Перрі згадала про розставання з нареченим і батьком її дитини Орландо Блумом, яке сталося в 2017 році.


«Нам потрібно було розділитися і відправиться у вільне плавання, але не як дві половинки одного цілого, а як дві цілісності. Тільки так це працює», — розповіла Кеті. Вона також зізналася, що пісня з її майбутнього альбому Champagne Problems розповідає про їх найважчих часах.

Це пісня розповідає про те, наскільки інтенсивним стало наша життя і через скільки всього нам довелося пройти. Так, у нас є проблеми. У кожної людини є проблеми в стосунках. Якщо це справжні стосунки, то вони змусять вас проявити себе з кращого боку. Я розумію, що мав на увазі Джастін Тімберлейк, кажучи: «Ти моє дзеркало», тому що все так і є. Відносини витягують з тебе ті речі, які не можеш побачити сам. Це нескінченна еволюція. Але нам приємно, що ми змогли показати один одному все хороше, погане і все, що між, і намагалися проявити наші кращі сторони. Тепер ми просто жартуємо, мовляв, так, у нас ще є над чим попрацювати. Ми пройшли через пекло», — сказала Перрі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...