Кеті Перрі розказала про боротьбу з негативними емоціями

Американська співачка Кеті Перрі створила для себе дуже позитивний та веселий образ, але близькі приятелі зірки кажуть, що вона є такою й в реальному житті.

Красунечка майже завжди перебуває в гарному настрою та багато жартує, тому мало хто здогадувався, що декілька років тому вона страждала від тяжкої депресії.

Побороти меланхолію 35-річній знаменитості допоміг бойфренд Орландо Блум. Однак, Кеті встигла знайти й інший спосіб боротьби з негативними думками та емоціями. Про це вона розказала під час прем’єри шоу «American Idol».

Виконавиця зізналася, що їй допомагають медитація та самоаналіз. Перрі сказала, що іноді всім необхідно побути в тиші, щоб проаналізувати все, що відбулося з тобою за останні декілька днів.

Артистка радить відрізняти правду від неаргументованої критики, яка лише руйнує віру в себе.

— Якщо хтось каже тобі, що ти товста, дурна або щось інше, і це впливає на тебе – подумай, чи вважаєш ти ці слова правдою. Просто необхідно докопатися до суті. Ось і все, – зізнається співачка.

Кеті зауважила, що важливо залишатися вірним собі та мати гарну групу підтримки у вигляді родини або друзів. Ну а ще боротися з негативом можна завдяки гумору, вважає Перрі, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...