Кейлі Куоко відреагувала на чутки про ворожнечу з Марго Роббі через Харлі Квінн

Кейлі Куоко забавно прокоментувала чутки про те, що вона ворогує з Марго Роббі.

Обидві актриси виконали роль Харлі Квінн. Марго зіграла злодійку в серії фільмів — останній з них «Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн», а Кейлі стала її голосом в мультсеріалі «Харлі Квінн».

У Мережі з’явилися чутки про те, що актриси конкурують, не ладнають і через це відмовилися виступити на фестивалі Comic-Con в Сан-Дієго.

«Вони обидві відмовилися брати участь в заході. Джерело каже, що Куоко і Роббі терпіти один одного не можуть. Так чи інакше, доказів, що підтверджують ці чутки, поки немає», — говорилося в одній статті. В іншій публікації якесь джерело заявив, що між актрисами «не тільки професійна заздрість, а й особиста неприязнь».

Деякі заголовки сміливо заявляли про те, що Роббі і Куоко ненавидять один одного через те, що грають одного персонажа. Але недавно Кейлі дала зрозуміти, що все це порожні плітки. Вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram скріншот одного з таких заголовків і прокоментувала його одним словом: «Lol».

Продюсер мультсеріалу про Харлі Квінн Джастін Халперн в лютому зазначив, що в процесі роботи над мультсеріалом Марго показали кілька епізодів. За його словами, актриса хотіла «бути в курсі».

«Не було такого, що Марго нам відмовила і тому ми пішли до Кейлі. Просто вона хотіла бути в курсі», — сказав Джастін.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...