Кей Джей Апа з «Рівердейла» розбив голову на зйомках «Cпівочих птахів» Майкла Бея

Бідному Кей Джею Апе останнім часом не щастить. Нещодавно актор поділився з шанувальниками кадрами зі зйомок трилера «Співоча пташка» і показав, як йому зашивають рану на голові — Кей Джей отримав травму, виконуючи трюк, про що повідав в мікроблозі, але не уточнив, який конкретно трюк.

У stories він виклав ще один кадр, на якому крупним планом показана рана. «Вчора розбив голову. Не знаю, чи видно вам, але там два шва», — підписав він знімок. Незважаючи на травму, на фото Кей Джей сидить у свого трейлера і сміється, в той час як лікар накладає йому шви. Також актор виклав фото, на якому з задоволеним виглядом демонструє футболку з кривавими слідами. «Тобі потрібна нянька!», «Зате який щасливий», «Господи, Кей Джей, ти не можеш без травм, так?», «Милий, ти в порядку? Бережи себе!» — пишуть в коментарях фанати.

А минулого тижня актор змусив шанувальників похвилюватися, розповівши про те, що мало не позбувся ока. В оці Апи застряг металевий осколок, який він довго не міг витягнути. Процес порятунку очей він задокументував і виклав відео в Instagram. У ролику Апа старанно намагається витягнути осколок перед дзеркалом, а один радить йому звернутися до лікаря.

«Чувак, він застряг, він прямо застряг там!», — каже приятель актора. На що Апа відповідає:

«Мені завтра працювати треба».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...