KAZKA пожалілась на важке життя артиста

У новому випуску влогу українська поп-група KAZKA розповіла про підготовку до свого великого концерт у Палаці спорту. Зокрема до виступу музиканти з командою готують приголомшливі віжуалс.

“Будуть різні люди, як в кліпі: різний вік, різна комплекція і так далі. І ці люди – вони будуть потім з різними ефектами”, – поділилась подробицями вокалістка Олександра Зарицька.

Розповіла співачка трохи і про свій напружений графік напередодні великого шоу та українського туру.

«Давай опишем життя артиста як море. Є штиль. Це буває рідко. Ти випустила пісні чи працюєш над альбомом. Ти просто виступаєш собі, насолоджуєшся життям. Немає ніяких інтерв’ю, немає ніяких зйомок. Наступний рівень – це такі хвилькі. Коли по 2-3 діла на день – ще окей», – говорить Зарицька і показує свій щільний щоденний графік, у якому на день припадає до десятка зустрічей.

«Тому я завжди кажу тим, хто хоче стати артистом: подумайте, будь ласка, дуже добре. Вам це не треба. Взагалі я не пам’ятаю, коли в барі була в останній раз. Постійно про собаку думаю – собака в мене з 9-ти вдома сидить одна», – жаліється співачка.

Навесні гурт KAZKA вперше вживу презентує свій новий альбом NIRVANA, що вийшов наприкінця грудня минулого року. Нещодавно стало відомо, що спеціальним гостем великого концерту KAZKA у київському Палаці спорту стане світова сенсація зі Швейцарії – гурт Kadebostany. Крім того, у день київського концерту музиканти презентують спільну пісню, що називається Baby, I`m OK, пише 24tv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...