Катерина Кухар перервала свій медовий місяць

Прем’єри балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов через спалах коронавірусу були змушені перервати свій довгоочікуваний медовий місяць в Таїланді і терміново повернутися до України.

Катерина Кухар на своїй сторінці в Instagram повідомила, що активно намагалася поміняти квитки і терміново повернутися до України, пише tsn.ua.

«Мені ніколи нічого в житті не давалося легко і мій #honeymoon, через 10 років, тому доказ … Не буду рахувати дні, які нам довелося залишити непережитими у Таїланді і не буду про них шкодувати, зараз саме головне — це повернутися додому …» – з прикрістю констатувала Катерина.

Кухар зізналася, що вони з чоловіком дуже чекали цієї відпустки і заздалегідь її планували. Балерина пообіцяла, що коли буде можливість, вони з коханим обов’язково повернуться.

«Зазвичай у відпустку ми беремо з собою дітей, а тут вперше поїхали вдвох, фактично це був наш медовий місяць. Але за ці п’ять днів ми багато встигли. Ситуація на цих островах — безпечна, випадків зараження коронавірусом не було, втім, нам пропонували дезінфікувати руки через кожні п’ять метрів. Ми ходили в масках, хоча біля нас були тільки члени нашої групи, ми уникали великих скупчень людей, а наша група складалася всього з восьми осіб — зараз як ніколи безпека кожного в їхніх руках. Незважаючи на ситуацію ми встигли насолодитися Андаманським морем, тайською райською їжею, відпочинком на острові Крабі і Пі Пі, побувати в печері Тигра, погодувати слонів. Мене навіть встигла пограбувати мавпочка», — поділився враженнями від відпустки Олександр Стоянов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...