Каскадерка з «Божевільного Макса» розповіла про конфлікт Тома Харді і Шарліз Терон

У травні цього року Шарліз Терон і Том Харді розповіли журналістам про свій конфлікт під час зйомок фільму «Божевільний Макс: Дорога люті».

Терон сказала в інтерв’ю New York Times:

«У мене не було достатньо співчуття, щоб зрозуміти почуття Тома, який прийшов на місце Мела Гібсона. Адже це страшно! І я думаю, що через мого власного страху я зводила між нами стіну. А нам треба було визнати, що обом страшно, і бути добрими один до одного. Дивним чином ми діяли подібно нашим персонажам: немов боролися за виживання».

На це визнання Харді відповів:

«Заднім числом я розумію, що був не на висоті. Часом тиск на нас обох було надмірним. І Шарліз потребувала більш досвідченому партнері, ніж я. Сподіваюся, що тепер я став старшим і мудрішим».

Судячи з того, як вони охоче визнають свої помилки, конфлікт між акторами залишився в минулому. Але це минуле інші члени знімальної групи згадують з жахом. Дейна Грант, дублерша Терон, розповідає, що через цей конфлікт каскадерів доводилося виконувати подвійну роботу:

«Коли ми почали займатися бойовою хореографією, то відразу відчули напругу. Нам пояснили, що відбувається, і попросили відпрацювати так добре, як тільки можливо в даній ситуації. І це було дуже дивно, тому що зазвичай ми працюємо однією великою командою. Це було важко, тому що мені доводилося проводити час з обома, а вони не хотіли бути разом. Тому, коли доходило до зйомок, я знімалася з Томом замість Шарліз, а двійник Тома працював з Шарліз замість Тома».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...