Карді Бі видалила акаунт в Twitter після повернення до чоловіка

Співачка Карді Бі втомилася пояснювати шанувальникам, чому вона повернулася до Оффсета, і в підсумку видалила свою сторінку в Twitter, щоб зупинити хвилю хейту.


Кілька тижнів тому Карді подала на розлучення з Оффсетом. Фанати почали «поливати брудом» її колишнього чоловіка, але Карді виступила на його захист, нагадавши всім, що він батько її дитини. А ще через деякий час виявилося, що зірки помирилися. Вони демонстрували свої почуття на вечірці, а потім реперша заявила, що не витримала без «мужика і свого кращого друга», яким для неї є Оффсет.

Багато хто пораділи за те, що сімейне життя Карді налагодилася. Але також багато шанувальників засудили її за мінливість. Деякі вирішили, що Карди не змогла відмовитися від грошей офсет, тому повернулася до нього. Зірка довго намагалася донести до фанатів свою позицію, але в кінцевому рахунку не витримала і пішла з Twitter, де відбувалися головні обговорення.

Потім Карді перейшла в Instagram, де висловила своє ставлення до «малолітніх критиків», які оцінюють її особисте життя.

Намагатися контролювати моє життя — це вже не конструктивна критика. Це дичину повна. Купка 15-річних кажуть мені, як жити, ніби я Аріана Гранде якась. Або ніби я з Діснея. Що ви від мене хочете? Хочете, щоб я знайшла собі іншого? Так я вам не якась звичайна Бабця. Звичайна Бабця може перебирати чоловіків: не подобається один — все, до побачення. А я не така. Я, блін, Карді Бі, — висловилася Карді.

Вона також зазначила, що дочка після конфлікту батьків сумувала за батьком і питала, де він.

Я намагаюся дати вам кращу музику, кращий контент. Але коли справа стосується мого особистого життя, ви починаєте знущатися над моїми близькими і все виходить з-під контролю. Найсумніше в цьому те, що це все йде від моїх же фанатів. Це повне божевілля, — підсумувала Карді.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...