Кар’єрі Джонні Деппа передрекли кінець після звільнення з «Фантастичних тварюк»

Експерт вважає, що акторові буде складно позбутися клейма наркомана і п’яниці, який бив дружину.

Минулого тижня Джонні Депп програв суд з таблоїдом, який заявив, що актор бив свою колишню дружину Ембер Херд. Суддя визнав цю історію правдивою, проте сторона Деппа вважає вердикт помилковим і має намір оскаржувати його.

Проте після своєї поразки Джонні звільнився з фільму «Фантастичні тварини» на прохання компанії Warner Bros. Тепер на роль Геллерта Гріндевальда підберуть іншого актора, хоча з Деппом вже відзняли кілька сцен для нової частини.

Відомий медіа-юрист Марк Стівенс вважає, що це звільнення може покласти край кар’єрі Деппа в Голлівуді. «Це руйнівно для Деппа. Тепер він визнаний токсичним. Він завжди буде відомий як лупцювальник дружин, п’яниця і наркоман. Це буде написано на його надгробному камені », — цитує Стівенса Daily Mail.

Після поразки в суді Депп випустив заяву, в якому подякував усім, хто його підтримує, і сказав, що ця поразка не визначає його кар’єру.

«Я сповнений рішучості і доведу, що всі звинувачення проти мене помилкові. Моє життя і кар’єра не визначаються цим моментом часу», — написав актор.

Піар-агент і письменник Марк Борковський теж передрікає Джонні великі проблеми після поразки в суді: «Його репутація роздерта на шматки. Програвши цю справу, він назавжди залишиться відомий як «лупцювальник дружин». Голлівуд дуже корпоративи, кіношники не захочуть ризикувати своїми грошима [запрошуючи Деппа]. Це особиста катастрофа для нього. Відновити свою репутацію для нього буде так само важко, як сходити на Еверест без кисню, босоніж і в одних трусах. Настільки це буде непросто».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...