Кайлі Дженнер чекає дитину

З’явилися чутки про те, що Кайлі Дженнер чекає дитину.

Молода мама Кайлі Дженнер народила свою дочку Стормі трохи менше двох років тому. На той момент їй було всього 20 років. Вона ретельно приховувала свою вагітність і розсекретила, що стала мамою, лише після народження малятка.

Кайлі завжди хотіла дітей, і тому народження дочки було для неї дуже щасливою подією, хоч і несподіваним, так як вона завагітніла майже одразу після того, як почала зустрічатися зі своїм вже колишнім бойфрендом Тревіс Скоттом.

Кайлі явно не збирається зупинятися на одній дитині і мріяла про те, щоб незабаром стати мамою вдруге. Інсайдери навіть говорили про те, що Дженнер планує завагітніти вдруге до кінця цього року, але восени стало відомо, що дівчина розлучилася зі своїм коханим.

Втім, тепер у передплатників є всі підстави вважати, що Дженнер вже знаходиться в положенні. Про це проговорився її батько, який змінив стать і став Кейтлін Дженнер. Він днями заявив про те, що вже в грудні у нього з’явиться ще один онук. Вся інша сім’я Кардаш’ян-Дженнер вперто мовчить, пише voiceshowbiz.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...