Юрій Горбунов розповів про дружину та сина

Популярний шоумен і телеведучий Юрій Горбунов завжди професійно виглядає в кадрі. Ще б пак, адже поруч з ним часто працює кохана дружина Катя Осадча, яка є асом своєї справи.

Їх пара давно стала синонімом надійного союзу і міцної сім’ї, а відносини – приводом для захвату. Юрій розповів в інтерв’ю “Люкс ФМ” про роман з майбутньою дружиною, а також зміни в житті з появою сина.

Шоумен заявив, що до початку відносин з Катею вони були знайомі десять років, але ніколи не працювали разом над однією програмою. І ось, вокальний проект “Голос країни” подарував їм шанс краще пізнати один одного, після чого пара стала буквально нерозлучною.

“На початку наших відносин ми з Катею були знайомі вже 10 років. Але за ці 10 років ми жодного разу не працювали разом. Тобто Катя брала у мене інтерв’ю, ми бачилися на якихось вечірках, заходах, але те, що вона буде моєю дружиною, мені ніколи в голову не приходило. А потім вперше в житті ми разом попрацювали на “Голосі …” – і ось результат”, – розповів він.

Також ведучий зізнається, що намагається весь вільний час присвячувати сім’ї і синові. Також вони з дружиною намагаються разом подорожувати.

“Ми намагаємося виїхати або полетіти. Але коли у нас просто час виспатися, а потім побути з дитиною, – це найкраще. Ми, безумовно, іноді ходимо в гості до бабусі, до нас приїжджають гості. Були зимові походи на Різдво, на Старий Новий рік. Це ті сімейні цінності, які становлять основу життя. Хоча найкращий відпочинок, як на мене, це зміна місця. Тому навіть на один день поїхати – це круто”, – вважає Юрій.

В дружині Горбунова захоплює легкість і оптимістичне ставлення до життя, адже Катя до всього підходить просто, а Юрій намагається перейняти у коханої цю цінну рису характеру.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Load...
Загрузка...