Ірина Білик поділилася історією про новорічну ніч

Популярна українська співачка Ірина Білик за лаштунками святкового концерту, який один з українських телеканалів транслюватиме у новорічну ніч, відверто розповіла, які у неї плани на новорічні свята і чому вона не планує провести цей чарівний час зі своїм чоловіком.

Іра розповіла, що поки у неї немає планів на Новий рік, пише «Знай».

«Не скажу… ну, я не можу розповісти, як святкуватиму, тому що є декілька пропозицій. Ми ще збираємося з друзями у мене, а серед моїх друзів не тільки артисти шоу-бізнесу, але і прості люди. Ну от думаємо, де збиратися, що будемо робити – співати, не співати. Тобто, ще кілька днів ми думаємо», – зізналася Ірина Білик.

Втім, про сімейне святкування Білик не згадує, адже чоловік співачки Аслан Ахмадов на свята приїжджати не планує. Також Ірина Білик згадала той Новий рік, коли все пішло не за планом, хоча, за словами артистки, це звичайний казус, до яких вона вже звикла.

«Ви ж знаєте, наше життя таке, що щодня може відбуватися що завгодно. Напевно, дуже дивно було, коли моя машина зупинилася о 23:55 на Хрещатику. Я їхала до подруги, а машина зупинилася, я не знала, чому – на вулиці салют, всі люди з шампанським, ми теж. Ну, ми вискочили на снігу пили, танцювали, вітали один одного. Це було класно, тому що на Хрещатику завжди класно!» – розповіла співачка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...