Інсайдер розповів про потепління у відносинах Анджеліни Джолі і Бреда Пітта

Здається, шторм у відносинах розведених Анджеліни Джолі і Бреда Пітта закінчився.

Джерело з оточення зірок повідомляє, що пара, яка почала шлюборозлучний процес в 2016 році і кілька років вирішувала питання опіки над дітьми, нарешті прийшла до миру і взаєморозуміння. Справитися з розбіжностями Джолі і Пітта допоміг психолог.

«Їм потрібно багато часу і багато сеансів сімейної терапії, щоб домогтися того, до чого вони прийшли зараз», — розповіло джерело. Особливу увагу на терапії приділялася тому, щоб повернути Бреду батьківство.

«Їх діти підросли, і розставання батьків для них уже не настільки гостре питання. Молодші діти живуть то у батька, то у матері, Бред дуже любить проводити з ними час і бачиться з ними так часто, наскільки це можливо. Він став набагато більш щасливим», — поділився інсайдер.

Варто відзначити, що Джолі і Пітт тепер живуть недалеко один від одного, щоб дітям було зручніше. Нещодавно Бреда бачили на виході з дому Анджеліни. За словами джерела, актор регулярно заходить до колишньої дружини. Відзначається, що Бред відразу був готовий виховувати дітей разом з нею, але Анджеліні потрібен час, щоб погодитися на це.

«Вони вирішили жити ближче один до одного, щоб було легше забирати і привозити дітей. Бред і Анджеліна пройшли дуже довгий шлях і нарешті прийшли до рішення, що будуть разом виховувати дітей. У них немає планів щодо примирення, і будь-яке спілкування між ними стосується потреб і майбутнього їхніх дітей», — уточнив інсайдер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...