«Євробачення» проведуть в новому форматі

Музичний конкурс «Євробачення», який цього року був скасований через пандемію коронавірусу, вирішили провести в новому форматі. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті заходу.


Організатори пояснили, що замість змагання вирішили влаштувати онлайн-концерт, який відбудеться 16 травня. Очікується, що шоу триватиме близько двох годин. Керівництво фестивалю має намір не тільки об’єднати конкурсантів 2020 року, а й запросити зірок, які виступали на попередніх конкурсах.

«Ми хочемо зробити шоу, яке б привернуло увагу не тільки до 41 артистам, які повинні були з’явитися в Роттердамі, а й надихнуло тих, хто вдома, поєднало б людей з усієї Європи та за її межами в ці важкі часи», — йдеться в заяві організаторів.

Про скасування «Євробачення» стало відомо 18 березня. Конкурс повинен був пройти в Роттердамі в середині травня, проте в Європейській мовній спілці заявили, що поширення COVID-19 по всій Європі і обмеження, накладені властями країн через пандемію, не можуть дозволити провести пісенне змагання.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...