«Євробачення» опинилося під загрозою через новий вірус COVID-19

Представники Європейського мовного союзу (EBU), що організують міжнародне вокальне змагання «Євробачення», не зможуть прибути на зустріч з делегатами від країн-учасниць конкурсу.

Членам організації заборонили подорожувати після того, як в одного з їхніх колег виявили коронавірус, передає Billboard.
Відзначається, що делегати від Швеції та Ізраїлю також відмовилися відвідувати зустріч в Роттердамі, заплановану на 9 березня. Корпорація суспільного мовлення Ізраїлю KAN вирішила не посилати представників до Нідерландів через рекомендації міністерства охорони здоров’я.

Як повідомив Daily Star з посиланням на представника EBU, організація розглядає різні сценарії проведення конкурсу через спалах коронавірусу. Експерти заявили, що захід виявився під загрозою через вірус і швидше за все буде скасовано. Вони закликали відмовитися від змагання в Роттердамі, перенести «Євробачення» в інтернет.

«Євробачення-2020» збираються провести в Роттердамі в провінції Південна Голландія. Фінал конкурсу запланований на 16 травня.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...