Єва Мендес готова повернутися в Голлівуд заради ролі лиходійки

Голлівудська актриса Єва Мендес зізналася, що хотіла б повернутися в кіно після 6 років перерви. Актриса розповіла про те, яку роль хотіла б виконати.

«Акторство — це те, що я буду любити завжди. Як і зараз, коли у мене є діти. Однак є багато речей, які я не буду робити. Наприклад, зніматися у фільмах, схожих на мої минулі. Я більше не хочу зніматися в чомусь занадто жорстокому або надто сексуальному. Так що тепер я швидше героїня Діснея. Гей, Дісней, я вся твоя! Це все, що мені залишається», — розповіла Мендес.

Коли актрису запитали, який персонаж Діснея підійшов би саме їй, вона відповіла: «Я більше схожа на злодійку, ніж на добру принцесу. Наприклад, я могла б зіграти Урсулу з «Русалочки». Мені подобаються діснеївські лиходії. Вони завжди дуже веселі».

Єва Мендес також розповіла, що не проти знятися в продовженні фільму «Правила зйому: Метод Хітча» разом з Уіллом Смітом. Актриса щиро здивувалася, що з моменту виходу картини пройшло вже цілих 15 років, і навіть запропонувала свій оригінальний сценарій для продовження історії: «15 років? Ви шуткуєте? Якого біса? Знаєте що? Мені здається, прийшов час для «Методу Хітча 2»! Уілл, давай зробимо це! Цікаво подивитися, як би головний герой уживався в сучасному світі з усіма цими додатками для знайомств. Він би просто залишився без роботи!».

Нагадаємо, що Єва Мендес більше восьми років у стосунках з Райаном Гослінгом, з яким у них дві дочки. Останні кілька років актриса зосереджена на дизайні одягу в колаборації з брендом New York & Company і на вихованні своїх дітей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...