Єлизавета II вирішила помиритися з принцом Гаррі і запросила його пообідати

Єлизавета II готова помиритися з принцом Гаррі, коли він приїде в Лондон на відкриття пам’ятника принцесі Діані.

Про це повідомляє колумніст Daily Mail Річард Іден (Richard Eden) з посиланням на конфіденційне джерело при дворі.

За даними джерела, незважаючи на звинувачення в надмірно суворому вихованні і расизмі, висунуті герцогом Сассекським проти членів королівської сім’ї, Єлизавета II не тримає образи на внука. Вона вже запросила Гаррі пообідати з нею в Віндзорському замку, коли той прибуде з США на церемонію відкриття пам’ятника принцесі Діані.

Запрошення, за інформацією Ідена, було озвучено ще до народження дочки, яку принц Гаррі і Меган Маркл назвали Лілібет в честь сімейного прізвиська Єлизавети II.

Пам’ятник матері принца Гаррі принцесі Діані, яка загинула в 1997 році, буде відкрито 1 липня в саду Кенсингтонського палацу. На церемонію герцог приїде один, а його дружина залишиться в Каліфорнії з сином і новонародженою дочкою. Це буде перша зустріч королеви з онуком один на один після його від’їзду з Великобританії навесні 2020 року.

Раніше повідомлялося, що Єлизавета II і члени королівської сім’ї відреагували на народження дочки принца Гаррі та його дружини Меган Маркл. У заяві говориться, що члени королівської сім’ї «були проінформовані про народження дочки герцога і герцогині і дуже цьому раді».

Принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов’язки членів британської королівської сім’ї з 1 квітня 2020 року. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися підприємницькою діяльністю, їм довелося відмовитися від звернення «Ваша Королівська Високість».

Відносини принца Гаррі і Меган Маркл з Букінгемським палацом остаточно зіпсувалися після скандального інтерв’ю Опрі Уїнфрі, в якому герцогиня натякнула на расистські настрої деяких членів королівської сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...