Єгор Крід пообіцяв прибрати нецензурну лексику з пісень

Російський співак Єгор Крід, чий виступ в Тюмені 19 листопада просили заборонити представники місцевого батьківського комітету, пообіцяв замінити нецензурну лексику в своїх піснях.

Про це в понеділок ТАСС повідомив член правління Тюменського батьківського комітету Андрій Генерозов.

«Ми отримали офіційне повідомлення з тюменської прокуратури, що вони зробили запит — звернення на адресу організаторів концерту Єгора Кріда, запланованого в Тюмені на 19 листопада, з приводу використання ним в своїх піснях нецензурної лексики. Ті, в свою чергу, зв’язалися з продюсерами артиста, які запевнили, що замість цих слів, які періодично присутні в його виступах, будуть використані більш прийнятні слова», — сказав він.

За запевненням Генерозова, для представників Тюменського батьківського комітету важливий сам факт, що російський співак хоч якось відреагував на можливу заборону його концерту через нецензурної лексики в деяких піснях.

«А як по факту все буде відбуватися, ми вважаємо, повинні відповідати контролюючі органи. Це на їхній совісті залишається, як і на совісті організаторів», — сказав представник батьківського комітету.

Тюменський батьківський комітет 7 листопада виступив проти проведення концерту Єгора Кріда в Тюмені. Серед аргументів: присутність нецензурної лексики в деяких піснях, підміна базових культурних цінностей співаком, пропаганда вільних стосунків. Раніше аналогічний протест був звернений в ставленні російської групи Little Big.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...