Хоакіна Фенікса затримала поліція через мітинг за порятунок природи

Не так давно Хоакін Фенікс вступив до лав знаменитостей, які активно виступають за порятунок природи.

Першим кроком стало рішення надягати один і той же смокінг на всі урочисті церемонії. Дизайнер Стелла Маккартні опублікувала в соцмережах фотографії Хоакіна з минулого «Золотого глобуса», на якому він з’явився в її костюмі. А в коментарі Маккартні написала про намір актора не купувати нові костюми, щоб привернути увагу громадськості до негативного впливу перевиробництва одягу на навколишнє середовище.

«Цей чоловік — переможець … Він надів даний зшитий на замовлення костюм Stella, тому що зробив вибір на користь майбутнього нашої планети. Він також вирішив надягати цей костюм на все церемонії сезону, щоб зменшити кількість відходів. Я рада бути до цього причетною», — написала дизайнер.

А недавно стало відомо, що Хоакін Фенікс приєднався до щотижневого мітингу Джейн Фонди, яка почала влаштовувати п’ятничні пікети чотири місяці тому, надихнувшись юної екоактивісткой Гретою Тунберг. До лав Фонди вже вступили деякі зірки Голлівуду. Ось і Хоакін, який вже кілька років є вегетаріанцем, виступив з промовою, закликаючи присутніх встати на «зелений шлях» і відмовитися від м’яса.

«У боротьбі зі зміною клімату є те, що кожен з вас може зробити прямо сьогодні. Потрібно лише зробити правильний вибір в тому, що ви споживаєте», — сказав Фенікс.

Однак мирно розійтися мітингувальники не змогли — зіркові активісти були затримані. Хоакіна Фенікса і Мартіна Шина відвезли в місцевий відділок поліції. А Джейн Фонда на цей раз арешту змогла уникнути, незважаючи на те що до цього вона не раз проводила ночі в поліцейському відділку разом зі своїми колегами.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...