Хьюго Уівінг хотів знятися в «Матриці 4», але Вачовскі вирішила не брати його в проект

У січні Хьюго Уівінг зізнався, що не повернеться до ролі агента Сміта в «Матриці 4».

Тоді він розповів, що знятися в продовженні у нього не вийшло через конфлікт в робочому графіку в зв’язку з участю в постановці Національному театрі. Тепер же він уточнив, що був готовий з’явитися в четвертому фільмі і навіть взяв участь в читанню сценарію, але постановниця Лана Вачовскі вирішила в результаті не брати його в проект.

«Лана Вачовскі зателефонувала мені на початку минулого року, — пояснив Вівінг. — Ми працювали разом п’ять разів, ми з Вачовскі працювали над трьома частинами «Матриці», «V означає Вендетта» і «Хмарний атлас». Спілкуємося з ними вже багато-багато років. Так що, так, Лана дуже хотіла, щоб я брав участь в «Матриці». Була читка сценарію зі мною, Кіану, Керрі і ще кількома людьми зі старої родини».

Уівінг зізнався, що спочатку сумнівався, чи погоджуватися на роль у продовженні, але, коли від студії Warner надійшла офіційна пропозиція, він сказав «так». На той момент Вівінг повинен був бути зайнятий на сцені Національного театру з листопада по квітень, а Вачовскі хотіла, щоб актор відпрацював свої сцени з лютого по травень. На цьому ґрунті назрів конфлікт.

«Я думав, що ми могли б зняти мої сцени в травні, червні та липні, — каже Уівінг. — Ми вели переговори про гроші. І ми практично в усьому розібралися, погодили дати, і все було добре, але потім Лана вирішила, що все це не спрацює. У підсумку вона закінчила переговори. Ось так все і закінчилося. По суті, вона зрозуміла, що моя відповідальність перед Національним театром не спрацює з датами, які вона запланувала для мене».

Уівінг не розкрив, яка роль була відведена агенту Сміту в четвертій «Матриці», і лише висловив жаль, що не зміг возз’єднатися на майданчику з командою франшизи.

«У якомусь сенсі прикро, що я не зміг бути з ними в Берліні, але це її рішення, — зізнався актор. — Я знаю, що вони тоді почали знімати в Сан-Франциско, збиралися знімати в Чикаго і в підсумку перемістилися в Берлін, але виробництво призупинили. Однак його знову запустили. Не знаю, як у них йдуть справи, але, так, було б здорово побувати там і поспілкуватися з усіма. Я дуже люблю Кіану і Керрі. Давненько їх не бачив. Я з нетерпінням чекаю фільм .

Подробиць сюжету четвертої «Матриці» поки немає. Є лише непідтверджені чутки, згідно з якими у фільмі з’явиться молодий Дзига, в оригінальних фільмах зіграний Лоренсом Фішберном.

Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс знову зіграють Нео і Трініті. Джада Пінкетт Сміт повернеться в ролі Найобі. У проекті також задіяні Пріянка Чопра, Джонатан Грофф, Джессіка Хенвік, Яхья Абдул-Матін II і Ніл Патрік Харріс, який, імовірно, з’явиться в образі головного лиходія.

Продовження очікувалося в кінотеатрах 20 травня 2021 року, але в підсумку реліз картини зрушили на 1 квітня 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...