Хайді Клум посварилася з батьком через свого молодого чоловіка

У минулому році відома модель Хайді Клум знову вийшла заміж. Її обранцем виявився музикант Том Каулітц, який значно молодше моделі.

Закохані разом вже більше двох років, вони таємно одружилися в лютому минулого року, а вже влітку зіграли розкішне весілля в Італії в оточенні друзів і рідних.

Шанувальники відзначають, що Клум стала виглядати щасливішою і молодшою після того, як в її житті з’явився Том, проте з’явилася інформація, що саме через молодого чоловіка Хайді посварилася зі своїм батьком Гюнтером. Відомо, що саме батько Хайді посприяв тому, щоб вона стала відомою моделлю і змогла побудувати кар’єру.

Кілька десятиліть Гюнтер повністю присвячував свій час і сили на розвиток кар’єри дочки, але влітку минулого року Клум перестала з ним співпрацювати і навіть змінила адвокатів. Крім того, батько не був присутній на весіллі дочки.

Як повідомляють друзі Хайді, вона дійсно посварилася з батьком і зараз ділить з ним спільний бізнес. Можливою причиною якраз стало те, що Гюнтер не прийняв нового молодого чоловіка Клум, а модель йому цього не пробачила.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...