Гвінет Пелтроу і Кейт Хадсон назвали найгіршими поцілунки з Робертом Дауні-молодшим

Нещодавно Кейт Хадсон стала гостею подкасту Гвінет Пелтроу Goop. У розмові актриси торкнулися теми екранних поцілунків і зізналися, що далеко не завжди вони були приємними.


Гвінет Пелтроу і Кейт Хадсон назвали найгіршими поцілунки з Робертом Дауні-молодшим і Меттью Макконахі

З ким у тебе був найкращий поцілунок на зйомках? — запитала Гвінет Кейт. І та відповіла: Знаєш, мені здається, у мене не було «кращих поцілунків».

Хадсон згадала зйомки з Метью Макконахі, з яким їй не раз доводилося цілуватися, і зазначила, що кожен раз ці сцени знімалися в невідповідних умовах.

Постійно щось відбувалося: то вітер, то соплі, то ще щось. Коли ми цілувалися на зйомках «Золота дурнів», ми були в морі, у нас там був крах літака, і у нього все обличчя було в соплях, — поділилася Кейт.

На питання Гвінет, чи не було у Кейт почуття, ніби вона «цілує брата», актриса відповіла негативно. Зате Пелтроу згадала поцілунки з Робертом Дауні-молодшим у «Залізній людині» і «Месниках» і зазначила, що як раз їй це почуття заважало.

Я думала: так ви знущаєтеся. Це буквально було як поцілунок з братом.

Актриси закінчили розмову на позитивній ноті, і Хадсон все-таки розкрила один зі своїх улюблених поцілунків на екрані, хоча ця сцена так і не потрапила у фільм.

Хоча знаєш, хто добре цілувався? Правда, ти цього не бачила, тому що цей момент вирізали. Це був Біллі [Крудап]. Біллі був хороший. Дуже хороший, — поділилася Хадсон.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...