Грецький театральний режисер заарештований за звинуваченням у зґвалтуванні

Грецька поліція в суботу затримала видатного режисера театру за звинуваченням у зґвалтуванні, що потрясла мистецький бомонд країни.

Про це повідомляє Reuters

Дімітріс Лігнадіс, колишній художній керівник грецького Національного театру, який пішов у відставку на початку цього місяця після звинувачень у домаганнях у ЗМІ, здався в поліцію після видання прокурором ордера на арешт.

Грецьке телебачення показало, що в неділю Лігнадіса, в наручниках, доставляють до магістрату. 

Ордер на арешт відбувся після того, як проти нього було подано два позови двома чоловіками, які стверджували, що вони були зґвалтовані ним у набагато молодшому віці. Один із двох позовів підпадає під строк позовної давності.

Справа швидко перекинулася на політику, коли опозиційні партії звинуватили уряд та його міністра культури у невдалій спробі прикриття та закликали її подати у відставку.

У п’ятницю міністр культури Ліна Мендоні, міністерство якої курує Національний театр, заявила журналістам, що Лігнадіс обдурив її, назвавши її «небезпечною людиною».

«З того моменту, як почалися чутки … ми сильно натискали на нього, щоб повідомити, чи брав він участь у цьому», — сказав Мендоні журналістам.

“Я відчуваю, що Лігнадіс, крім усього іншого, обдурив нас. Глибоким акторським мистецтвом він намагався переконати нас, що він не має нічого спільного з усім цим », — сказала вона.

Минулого місяця грецька золота призерка грецького вітрильного спорту на Олімпійських іграх 2004 року Софія Бекатору відкрила інформацію про те, що спортсмен зазнав сексуального нападу на неї у 21-річному віці.

Її розповідь — і виклик підтримки, який це спровокувало, спонукали десятки акторів, співаків, спортсменів та студентів виступити у відкладеному Грецією моменті «MeToo», потрясаючи мистецький заклад та натискаючи на зміни.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...