Голлівудські студії відвернулися від Джонні Деппа

Напередодні Мережу сколихнула звістка про те, що Джонні Депп програв судовий розгляд проти британського видання The Sun.

Але війна між ним і його колишньою дружиною Ембер Херд триває, і точку в цій складній справі вдасться поставити ще не скоро. Репутація актора і його доходи вже понесли істотної шкоди, і це швидше за все тільки початок.

Через судову тяганину авторитет Деппа в Голлівуді буквально звалився, і після того як The Sun дали повне право називати його «вбивцею дружин», все стане набагато гірше. Ще 10 років тому він вважався одним з найбільш високооплачуваних акторів кіноіндустрії, і той факт, що він позбувся знакову роль капітана Джека Горобця, став лише однією з небагатьох невдач. Як заявив колишній редактор The Hollywood Reporter Меттью Беллоні, найбільші кіностудії «прагнуть більше не мати з Деппом будь-яких справ».

У цих словах є сенс, адже за останні роки актор став зіркою декількох провалилися в прокаті стрічок, а тепер і його особистий бренд може бути назавжди зіпсований. Незабаром Депп повинен з’явитися на знімальному майданчику «Фантастичних тварюк 3», щоб зіграти лиходія Грін-де-Вальда, але ходять чутки, що студія може істотно скоротити його роль, щоб в майбутньому уникнути негативної реакції глядачів.

Звичайно, Голлівуд — місце в цілому не дуже постійне, і справи в будь-який момент можуть прийняти несподіваний оборот, але одне зараз зрозуміло точно: Деппу доведеться сильно поборотися за те, щоб повернути собі хоча б відгомони колишньої слави.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...