Фінальна серія «Надприродного» буде присвячена історії Діна і Сема

Трохи більше тижня залишилося до моменту, коли «Надприродне» повернеться на екрани після піврічної перерви через пандемію коронавірусу.

І хоч в загальному попереду ще сім епізодів, фанатів найбільше хвилює, який же вийде двадцята серія п’ятнадцятого сезону, яка завершить всі шоу. І, за словами Ендрю Дабба, ніяких нових розслідувань від фіналу чекати не варто, що цілком логічно.

В одному з недавніх інтерв’ю сценарист розповів, що заключний епізод буде присвячений кінця особистої історії братів Вінчестерів (Джаред Падалекі і Дженсен Еклс). Показати, куди їх привела довга дорога — важливий крок на шляху до того, щоб шоу завершилося належним чином, адже для фанатів Сем і Дін стали вже рідними людьми. Хоча, звичайно, все одно цікаво подивитися, як фінал історії братів буде пов’язаний із загальною сюжетною лінією сезону, яка має на увазі залучення сина Люцифера для вбивства Бога.

Дуббо підтвердив, що кульмінація подій і велика частина масштабних дій припадуть на дев’ятнадцятий епізод, а тому в фіналі вся увага вийде приділити Сему, Діну і завершення їх сімейної історії.

Ми завершуємо більшу частину міфології в дев’ятнадцятому епізоді. Двадцяте епізод крутиться навколо персонажів і більше стосується Сема, Діна і сім’ї, яку вони зібрали навколо себе, — зауважив сценарист.

Така «сімейна» спрямованість фінального епізоду, який триватиме дві години, напевно доведеться фанатам за смаком і трохи скрасить гіркоту розставання. Хоча не виключено, що їм ще вдасться побачити Сема і Діна в майбутньому: Еклс і Падалекі вважають, що це можливо. «Надприродне» повернеться на екрани 8 жовтня і піде на спокій 19 листопада.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...