Енн Хетеуей розповіла про причини відмови від алкоголю і проблеми з безпліддям

Завагітнівши другою дитиною, актриса Енн Хетеуей вирішила взяти ситуацію під контроль і розповісти про своє становище передплатникам в Інстаграм до того, як це зроблять за неї ЗМІ і папараці.

Більш того, Енн чесно зізналася, що друга вагітність далася їй з великими труднощами — актриса зіткнулася з проблемами безпліддя і вирішила поділитися своєю історією, щоб підтримати всіх жінок, які опинилися в подібній ситуації. В інтерв’ю виданню «7 Днів» Енн розповіла про те, що спонукало її на таку відвертість, а так само про те, які зміни внесло в її життя материнство.

Про публічність і вагітності

«Мені подобається робити все на моїх умовах. Тому я сама опублікувала своє фото в бікіні з животиком, коли була вагітна другою дитиною. Я не хотіла чекати, коли мене підстерегли папараці. Я їм такого задоволення не доставляють. Або, скажімо, коли мені потрібно було набрати вагу для ролі — я не раз худла і набирала вагу, викликаючи безліч чуток і образ, — я сама ж виклала фото з коментарем з цього приводу. І таким чином закрила питання. І заодно роти всім бажаючим це обговорити з різних точок зору».

«У серіалі «Сучасна любов» я граю адвоката на ім’я Лексі, яка страждає біполярним розладом. Людину, яка весь час виявляється під пильною увагою, тому що він не такий, як усі. І тому відчуває себе дуже самотньо, ізольовано. І я подумала, що жінки, які не можуть завагітніти або виносити дитину, теж напевно себе так відчувають. Тому що процвітає традиційний підхід до цієї теми. Вагітність — щастя, все відбувається легко і радісно … А жінки, які не можуть зачати, відчувають себе страшно самотньо, як ніби їх відділяє від інших прірву. Вони сповнені сумнівів і розчарувань, втрачають впевненість у собі … Мені теж хотілося, щоб я змахнула чарівною паличкою: «Хочу завагітніти!» — і все тут же сталося … Але на жаль, все було куди важче. Тому, коли я змогла завагітніти вдруге, відразу написала в «Інстаграм». Дива трапляються, важливо вірити!»

Про силу материнства

«До народження першого синочка я маніакально прагнула заповнити свій графік по максимуму. Якщо не працювала, то мені здавалося, що даремно витрачаю час. А тепер я часом взагалі відмовляюся від зйомок, щоб побути вдома. Настільки це стало для мене важливо. Я стала менше займатися шопінгом, майже не ходжу по магазинах. Навчилася готувати, стала більше читати і спілкуватися. У мене з’явилося набагато більше часу займатися тим, що я, виявляється, дуже люблю і що для мене багато значить».

Про обіцянку відмовитися від алкоголю до 18-річчя первістка

«Я так зробила не тому, що у мене проблеми з алкоголем. Або корчу з себе моралістку. А тому, що похмілля після будь-якої випивки приносить мені великі проблеми. Останнє похмілля, яке я запам’ятала на все життя, тривало п’ять днів. Стільки часу мій організм не міг прийти в себе і повернутися до нормального життя. Навіщо мені це? Коли і якщо я знову опинюся на такій життєвій стадії, де у мене буде багато вільного часу для похмілля, можливо, знову почну іноді випивати келишок-другий. Але не в присутності дітей. Все більше ніж логічно».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...